Potter Web CZ

Harry Potter Fans


Úvodní stránka

Bleskovka

FESTIVAL FANTAZIE je tady! 2.7. - 12.7. 2009 tradičně v Chotěboři - deset dní plných fantastické zábavy!

Hlavní výběr

Úvodní stránka
Novinky
PROGRAM
Festival fantazie
FAQ

Přihlášení

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
 
Chci se zaregistrovat!
Zapomněla(a) jsem heslo

Anketa

Na Festival fantazie...

RSS

Prohlášení

Potter Web CZ is in no way related to J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing or Warner Bros. All images and material related to the J.K. Rowling novels is © Scholastic Books (US), and Bloomsbury Publishing (UK). All material related to the "Harry Potter" films is © Warner Bros.

Veškerá práva ke zde zveřejněným autorským článkům vyhrazena.
Články není  dovoleno přebírat bez souhlasu redakce a bez uvedení původu "potterweb.cz".

powered_by.png, 1 kB

Starší články

<<
Prosinec 2018
>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Harry Potter na Festivalu fantazie 2009

 

Festival fantazie Speciál se blíží!  

Novinky o programu linie Harryho Pottera  ->  Latest News
Napsal(a) Arlondie   
středa, 30 září 2009, 13:19
Říjen už klepe na dveře a každý správný fanoušek Festivalu fantazie ví, že právě říjen je měsícem konání Speciálu, který je už tradičně každým rokem poslední :-) Letos se koná v termínu 27.10.-1.11, tedy od úterka do neděle a skrývá v sobě státní svátek 28.10., který letos připadl na středu.

Podzimní speciál sestává z toho nejlepšího, co nabídl letní con. Dále v článku najdete nejzákladnější informace o místu konání, obecnému programu a pár slov i k linii Harryho Pottera.

Přidat komentář (Komentáře 0)
Celý článek...

 

Harmonogram na Festival fantazie 09  

Novinky o programu linie Harryho Pottera  ->  Program
Napsal(a) Arlondie   
úterý, 02 června 2009, 20:48
Časové rozmístění programu je už hotové. Sestává z téměř padesáti pořadů, mezi nimiž nechybí promítání filmů, několikero poutavých soutěží a worshopů a samozřejmě pestrý výběr rozličných přednášek. V článku se dozvíte, kdy se které pořady budou konat.

Několik dílčích přemístění ještě bude následovat, sledujte novinky zde, budeme průběžně aktualizovat.

Přidat komentář (Komentáře 0)
Celý článek...

 

Čarovečer Harryho Pottera  

Program  ->  Soutěže
Příspěvek přidal(a) Affaia   
úterý, 19 května 2009, 10:42
Máte rádi Harryho Pottera? Patříte do nějaké koleje a chcete za ni bojovat v zábavném a napínavém souboji, nebo alespoň fandit svým přátelům a známým? Máte chuť si zahrát, zasoutěžit, uplatit svůj magický ostrovtip a rychlou ruku? Pokládáte se za HP znalce? Jste herci tělem i duší? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli "ano", pak je pro Vás čtvrteční Čarovečer ideálním programem!

Půjde o bitvu čtyř známých bradavických kolejí pod vedením čtyř prefektů z různých fandomů. Kdokoliv z Vás se může přihlásit a přispět svým kouzlem v libovolné disciplíně. Budete provedeni vyučováním jednoho dne v Bradavicích, seznámíte se s místními učiteli a právě Vy můžete rozhodnout, která kolej vyhraje školní pohár!

Kdo však budou prefekti kolejí a jaké budou disciplíny, to zůstane zatím tajemstvím, mnohá z nich Vám budou odhalena až na samotném Festivalu Fantazie (a ne že budete přemlouvat profesorku Trelawneyovou, ať Vám pomůže ukázat budoucnost!). Pokud ale máte zájem, neváhejte se zapojit do diskuse a přemýšlet o tom, k jaké koleji se sami připojíte.

Čarovečer Harryho Pottera bude večer plný kouzel, magických bytostí a scének ze světa Harryho Pottera. Pořadem Vás opět provedou Affaia (Kate) a Thomas a nejen oni (účast přislíbily i mnohé celebrity!). Těšíme se na Vás!

Přidat komentář (Komentáře 4)

 

Nové programy  

Novinky o programu linie Harryho Pottera  ->  Program
Napsal(a) Arlondie   
pátek, 15 května 2009, 13:47
Programová sekce se už utěšeně plní novými programy. Pročíst a prohlédnout si můžete například o tajích Mary Sue nebo Lupinem pod drobnohledem z taktovky naší hvězdnoválčící kouzelnice Tess. Brzy vás také čeká recenze na velký souboj - Duel Star Wars vs. Harry Potter - hudba ze soundtracků. Tradiční a velice oblíbený duel, pořádaný programovou linií Hvězdných válek, vždy vyzývá na souboj jeden fenomén z žánru sci-fi a fantasy a letos padl los právě na nás. Anotace bude zveřejněna v nejbližších dnech pořadatelkou Duelu - Hana'an.

Přidat komentář (Komentáře 0)

 

První programy přihlášeny  

Novinky o programu linie Harryho Pottera  ->  Program
Napsal(a) Arlondie   
pátek, 08 května 2009, 15:59
V sekci Programy už se začínají množit první anotace. Artkele pro vás připravuje přednášku na téma Alternative universe, dále si můžete brousit zuby na některé soutěže, jako třeba poznávací soutěž soundtracků z filmů Harryho Pottera, a worshopy, například tvůrčí psaní ve stopách paní Rowlingové.

Přidat komentář (Komentáře 0)

 

Festival fantazie 2009  

Novinky o programu linie Harryho Pottera  ->  Obecné informace
Napsal(a) Web Master   
sobota, 12 června 2004, 11:54
Vítejte na stránce věnované linii Harryho Pottera na Festivalu fantazie 2009, který se koná tradičně začátkem července v Chotěboři. V následujících dnech a týdnech zde najdete informace o programu, který vás bude ve dnech 7.-10.7. čekat, důležité informace ohledně dopravy a ubytování a samozřejmě vás budeme informovat také o všech změnách, které by mohly případně nastat. Po přihlášení pořadů bude sestaven kompletní program k nahlédnutí a lepší orientaci. Stránky budeme průběžně aktualizovat, zatím jsou stále ve výstavbě.

Přidat komentář (Komentáře 4)